E-bike infoavonden

e-bike infoavondFiets! is al jaren dé specialist elektrische fietsen. Met 14, weldra 15, winkels over gans Vlaanderen, is er altijd een Fiets! bij jou in de buurt.
Wij hebben het ruimste aanbod van topmerken, en steeds een grote voorraad zodat je snel met de e-bike van je dromen kan rijden. Of je nu een comfort e-bike wil, graag op een high speed naar het werk rijdt, of met een e-mtb door de bossen wil crossen, wij hebben alle types elektrische fietsen in huis!
Dankzij voortdurende bijscholing is onze expertise eindeloos en die delen we heel graag met jou!

Naast onze e-bike avonden hebben we in Antwerpen ook een e-bike ride & onderhoudsclinic op 24 april

Voor wie?

Wil jij graag alles weten over de elektrische fiets?
Overweeg je een aankoop maar weet je niet goed waar je op moet letten? 
Of misschien ben je wel al degelijk geïnformeerd, maar heb je specifieke vragen?
Dan zijn onze info-avonden een must voor jou!

Wat? 

We ontvangen je met een hapje en een drankje.
Je krijgt van ons een pakket met info, ons e-bike magazine en een leuke verrassing.
Onze e-bike experts informeren je uitgebreid over de elektrische fiets, met o.a. aandacht voor: 

  • De verschillende onderdelen van de e-bike
  • De belangrijkste types motoren (Bosch, Panasonic, Impulse…)
  • De plaats van de motor (voor, midden of achter)
  • De batterij (capaciteit, onderhoud,...)
  • Rijgedrag en veiligheid met de e-bike

Uiteraard is er uitgebreid de gelegenheid om al je vragen te stellen aan onze e-bike experts
En kan je natuurlijk onze e-bike modellen uittesten

infoavond    infoavond     infoavond

Praktisch

Deelname is gratis.
Inschrijven is wel verplicht. Je kan je inschrijven via mail (die vind je terug in het overzicht van data en locaties).
De sessies starten om 19u, en duren ca 2 u. 

Data & locaties

 Datum

Locatie

Inschrijven

dinsdag 29 maart ‘16

Hasselt

hasselt@fiets.be

woensdag 30 maart ‘16

Antwerpen

antwerpen@fiets.be

dinsdag 12 april ‘16

Leuven

leuven@fiets.be

woensdag 13 april ‘16

Lochristi

lochristi@fiets.be

donderdag 14 april ‘16

Kuurne

kuurne@fiets.be

     

dinsdag 19 april ‘16

Boortmeerbeek

boortmeerbeek@fiets.be

dinsdag 19 april ‘16

Merksem

merksem@fiets.be

woensdag 20 april ‘16

Roeselare

roeselare@fiets.be

woensdag 20 april ‘16

Boechout

boechout@fiets.be

donderdag 21 april ‘16

A12 - Aartselaar

A12@fiets.be

dinsdag 26 april ‘16

Herentals

herentals@fiets.be

woensdag 27 april ‘16

Gent

gent@fiets.be

donderdag 28 april ‘16

Brugge

brugge@fiets.be

 

e-bike

Extra data & locaties voor mei/juni volgen nog!

24 april: e-bike ride & onderhoudsclinic @ Antwerpen

Wil je liever een langere rit maken, samen met onze e-bike specialisten en meerdere modellen grondig uittesten? Of wil je graag weten hoe je je elektrische fiets best onderhoudt en er zo lang mogelijk van kan genieten? Schrijf je dan in op: 

1) Onze e-bike ride op zondag 24 april
Start om 10.30u @ Fiets! Antwerpen, met een gratis drankje, aangeboden door Fiets!   

2) Onze e-bike onderhouds clinic op 24 april om 13u met e-bike technieker Joni!
Hij leert je graag de kneepjes van het vak!

Voor beide events is er plek voor max 15 deelnemers. Schrijf je nu gratis in via antwerpen@fiets.be

Fiets! Antwerpen is zondag 24/04 open van 13 tot 17u!